Поліція провела обшуки в пов’язаній з Григоришиним компанії

Поліція провела обшуки в пов’язаній з бізнесменом Григоришиним «Сварог Ессет Менеджмент» щодо махінацій з інвестпрограмами обленерго.

Про це йдеться в ухвалі Жовтневого районного суду Полтави, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, пишуть «Українські новини«.

Як зазначається, обшуки в київських офісах ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент» проходили на початку жовтня.

Слідство вважає, що представники компанії розробили і запровадили протиправний механізм надання Нацкомісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг недостовірних документальних матеріалів з метою включення в інвестиційні програми «Полтаваобленерго» та інших регіональних енергопостачальних компаній (обленерго), заходів по заміні трансформаторного обладнання.

При цьому таке обладнання не відповідало технічним потребам обленерго, і його включення в інвестпрограми призводило до розтрати тарифних коштів.

На думку слідства, після включення цих коштів в інвестпрограми обленерго купували трансформатори виробництва заводу «Запоріжтрансформатор» (Запоріжжя) за завищеною вартістю у комерційних структур, які входять в сферу управління ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент».

Як повідомлялося, за даними СБУ, ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент» представляє в Україні інтереси кіпрської Energy Standard Fund Ltd на території України.

Energy Standard Fund Ltd є бенефіціаром офшорних комерційних структур Larva Investments limited і Bikontia Enterprises Limited (обидві — Кіпр).

Ці 2 компанії в свою чергу є акціонерами 4 обленерго — «Полтаваобленерго», «Чернігівобленерго», «Сумиобленерго», «Тернопільобленерго». Крім того, Bikontia Enterprises Limited володіє 12,31% і «Запоріжжяобленерго».

Група «Енергетичний стандарт» володіє найбільшим виробником трансформаторів заводом «Запоріжтрансформатор», одним з провідних в Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової та хімічної промисловості Сумським машинобудівним науково-виробничим об’єднанням (колишнє — Науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе, Суми) , енергопостачальною компанією «Луганське енергетичне об’єднання».

«Енергетичний стандарт» контролюється бізнесменом Григоришиним.

  22 ноября, 2016

  Последние новости   Все новости

Электрик в Полтаве

  11 декабря, 2017

Круглосуточно электрик в Полтаве предоставит свои услуги. Мы делаем ставку на качество проведения работ. Надежность для нас – прежде всего! […]Полтаваэлектросервис- выезд электрика

  1 декабря, 2017

Полтаваэлектросервис — выезд электрика Полтаваэлектросервис —  это выезд электрика на объект круглосуточно.  Наша команда ставит на первое место качество выполнения работ, поэтому наши объекты надежны и безопасны. Цена за выезд электрика с 8.00 до 20.00 в Полтаве — 150 грн за работы, не превышающие 40—60 мин. Выполним монтаж электропроводки по доступной цене.  Качественно и надежно электрик выполнит работу любой степени сложности. Наша команда на рынке предоставления услуг электрика с 2009 года. Мы делаем ставку на качественное обслуживание, чтобы Вам в будущем не приходилось часто обращаться к услугам электрика. Вам не стоит задумываться, где взять лампочку или розетку — выезд электрика подразумевает под собой выезд уже […]Вакансия: электрик

  20 ноября, 2017

Компании ООО «Полтаваэлектросервис» на неполную занятость требуется электрик с опытом работы не менее 3 лет. Возможны выезды по заявкам к […]Toyota запускает в серию водородные авто круче и дешевле американского электрокара

  6 марта, 2017
Япония "неожиданно" совершила реальный прорыв в энергетику без углеводородов. В серийное производство запускается Тойота Мираи. Японский автомобильный гигант Toyota начал [...]

У Полтавській облраді закличуть НКРЕКП розібратися, чому на Полтавщині нестандартне приєднання до електромереж найдорожче

  27 февраля, 2017
Відповідне звернення депутати Полтавської обласної ради підготували на розгляд чергової сесії, котра відбудеться 6 березня 2017 р. Лист з вимогою [...]