Поліція провела обшуки в пов’язаній з Григоришиним компанії

Поліція провела обшуки в пов’язаній з бізнесменом Григоришиним «Сварог Ессет Менеджмент» щодо махінацій з інвестпрограмами обленерго.

Про це йдеться в ухвалі Жовтневого районного суду Полтави, оприлюдненому в Єдиному держреєстрі судових рішень, пишуть «Українські новини«.

Як зазначається, обшуки в київських офісах ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент» проходили на початку жовтня.

Слідство вважає, що представники компанії розробили і запровадили протиправний механізм надання Нацкомісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг недостовірних документальних матеріалів з метою включення в інвестиційні програми «Полтаваобленерго» та інших регіональних енергопостачальних компаній (обленерго), заходів по заміні трансформаторного обладнання.

При цьому таке обладнання не відповідало технічним потребам обленерго, і його включення в інвестпрограми призводило до розтрати тарифних коштів.

На думку слідства, після включення цих коштів в інвестпрограми обленерго купували трансформатори виробництва заводу «Запоріжтрансформатор» (Запоріжжя) за завищеною вартістю у комерційних структур, які входять в сферу управління ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент».

Як повідомлялося, за даними СБУ, ТОВ «КУА «Сварог Ессет Менеджмент» представляє в Україні інтереси кіпрської Energy Standard Fund Ltd на території України.

Energy Standard Fund Ltd є бенефіціаром офшорних комерційних структур Larva Investments limited і Bikontia Enterprises Limited (обидві — Кіпр).

Ці 2 компанії в свою чергу є акціонерами 4 обленерго — «Полтаваобленерго», «Чернігівобленерго», «Сумиобленерго», «Тернопільобленерго». Крім того, Bikontia Enterprises Limited володіє 12,31% і «Запоріжжяобленерго».

Група «Енергетичний стандарт» володіє найбільшим виробником трансформаторів заводом «Запоріжтрансформатор», одним з провідних в Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової та хімічної промисловості Сумським машинобудівним науково-виробничим об’єднанням (колишнє — Науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе, Суми) , енергопостачальною компанією «Луганське енергетичне об’єднання».

«Енергетичний стандарт» контролюється бізнесменом Григоришиним.

  22 ноября, 2016

  Последние новости   Все новости

Замена электропроводки в квартире

  16 февраля, 2018

Замена электропроводки в квартире крайне необходима, если она (квартира) находится в старом доме и там давно не производился ремонт. С […]Вызов электрика в Полтаве

  9 февраля, 2018

Вызов электрика в Полтаве сейчас стал более доступной услугой нежели раньше.  Современные люди зависимы от электроэнергии. Даже вынужденное отключение света становится для […]Электромонтажные работы «под ключ»

  6 февраля, 2018

Полтаваэлектросервис предоставляет электромонтажные работы «под ключ» в г. Полтава и области с 2009г. Современное строительство и ремонт не обходятся без […]Замена розеток в Полтаве

  30 января, 2018

Вы – занятой человек, хорошо зарабатываете, у Вас нет времени на домашние дела, типа: провести наконец ремонт электропроводки дома, который […]Как заказать услугу «электрик на дом»

  25 января, 2018

Каждому человеку нужно иметь контакты аварийного вызова электрика на дом, чтобы в случае поломки сразу набрать наш номер. Вы можете […]Сотрудничество с «Полтаваэлектросервис» для электриков

  18 января, 2018

Время идет, поломки в электроприборах и неисправности в электросетях никуда не уходят, их наоборот становится больше. Люди наконец начинают понимать, […]